Ocena użytkowników:

Nasza ocena:

Nasza opinia o serwerach Webd.pl

Firma Globtel Internet, właściciel serwisu webd.pl specjalizuje się w dostarczaniu usług hostingowych. Dodatkowo zapewnia kompleksową obsługę związaną z rejestracją i utrzymywaniem domen internetowych.

Firma powstała w 2001 roku. Od początku istnienia jej priorytetem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Z tego względu zespół pracowników wybiera markowe i nowoczesne rozwiązania, takie jak: serwery firmy Dell, podzespoły Supermicro, Areca, 3ware, oprogramowanie CentOs, Cpanel. Od 2004 roku działania firmy są ściśle ukierunkowane na świadczenie usług hostingowych. Pierwszym dostawcą serwerów była amerykańska firma The Planet. Od 2005 roku serwery dzierżawiono od holenderskiej firmy Leaseweb, zaś od 2006 roku są kolokowane w tej serwerowni.

Firmę budują i rozwijają wysokiej klasy specjaliści. Dzięki ich kreatywności i zaangażowaniu Globtel Internet znajduje się w czołówce najlepszych firm hostingowych w Polsce. Od 2006 witryna webd.pl zajmuje wysokie pozycje w rankingu Top100. W ostatnim kwartale 2009 roku, według badań MegaPanel PBI/Gemius w kategorii Hosting, witryna klasyfikuje się na 4 pozycji w zakresie firm uwzględniających komercyjne rozwiązania. Najlepszym wskaŸnikiem znaczącej pozycji firmy na rynku usług hostingowych jest liczba zadowolonych klientów wynosząca około 70 tysięcy.

Cena za rok: 39.00 zł

Data: May 22, 2013

Tagi:

Odsłon: 883

Liczba recenzji: 1

 • User's Rating:

  Niezawodność usług / produktów

  Profesjonalizm działu technicznego

  Możliwości samodzielnego zarządzania usługami

  Stosunek cen do oferowanych możliwości

  Szybkość łącz

  Fantastyczny hosting

  GOOD:

  Profesjonalizm działu technicznego Stosunek cen do oferowanych możliwości

  BAD:

  Brak

  Konkluzja:

  Testowałem dużo i wydaje się ten najlepszy zdecydowanie - bardzo dobry stosunek jakość/cena.
  Uważasz, że ta recenzja była pomocna?
  like
  0
  like
  dailywp.com

  Korekta dokonana przez:
  WW
  maj 23,2013

Ten produkt nie ma opinię jeszcze. Napisz pierwszą recenzję, kliknij tutaj