SuperHost.pl

SuperHost.pl's website

Ocena użytkowników:

Nasza ocena:

SuperHost to jedna z największych i najbardziej cenionych firm hostingowych na naszym rodzimym rynku. Jej początki sięgają 2003 roku, czyli okresu, w którym użytkownicy zaczęli dostrzegać potencjał internetu i możliwości przekucia go na własny sukces. Firma również dostrzegała te rosnące z dnia na dzień możliwości i wyszła naprzeciw oczekiwaniom internautów, którzy zyskali innowacyjne rozwiązania w zakresie hostingu, dostępne praktycznie dla każdego.
Pełna oferta SuperHost obejmuje podstawowe i zaawansowane rozwiązania z zakresu hostingu, w tym serwery VPS, dedykowane, czy CloudHosting. Dzięki SuperHost klienci mogą też zaspokoić inne potrzeby, od rejestracji domen, przez pakiety reseller, aż po cały szereg usług dodatkowych, zależnych od potrzeb klienta.
Głównym atutem SuperHost jest nieustanny rozwój, który można obserwować już od pierwszych miesięcy działalności firmy. Może się ona pochwalić zniwelowaniem różnicy w zakresie jakości i cen usług hostingowych dostępnych w naszym kraju i zagranicą. To dzięki SuperHost klienci zyskali dostęp do pojemnych i rozbudowanych kont, szybkich serwerów, czy wielu usług dodatkowych.
Obecnie firma może pochwalić się ilością ponad 10 tysięcy klientów, którzy na jej serwerach prowadzą około 130 tysięcy stron internetowych.
Od pierwszych lat istnienia na rynku, SuperHost regularnie znajduje się w czołówce polskich firm hostingowych. Na jej silną pozycję, poza wcześniej wymienionymi atutami, wpływa doskonały stosunek ceny do jakości i możliwości. Oferta firmy jest skierowana nie tylko do dużych organizacji i korporacji, ale też do małych firm i klientów indywidualnych. Sprzyjają temu nowoczesne i niezwykle przystępne rozwiązania technologiczne, które pozwalają każdemu na zbudowanie swojej pierwszej strony internetowej...

Cena za rok: 239.00 zł

Data: January 27, 2015

Tagi: ,,,,

Odsłon: 1619

Liczba recenzji: Brak

    Ten produkt nie ma opinię jeszcze. Napisz pierwszą recenzję, kliknij tutaj