Ocena użytkowników:

Nasza ocena:

Wraz z rozwojem marki i wzrostem znaczenia internetu w codziennym życiu setek Polaków i osób żyjących poza granicami naszego kraju, oferta została rozszerzona o standardowe usługi hostingowe, które zostały dopasowane do ściśle określonych profili klientów (hosting PL, DE, SEO,czy PrestaShop). Firmę cechują dobre opinie użytkowników i stosunkowo niskie ceny.

Ponadto w ofercie IONIC.pl odnajdziemy serwery dedykowane i serwery VPS, a dla celów kompleksowej obsługi swoich klientów, firma proponuje też domeny internetowe.

Jednym z głównych atutów IONIC.pl jest troska o bezpieczeństwo swoich klientów. Dzięki temu wszyscy oni mogą liczyć na zaawansowane rozwiązania z kategorii szyfrowania i autentyczności witryn internetowych. Szeroki wybór certyfikatów SSL i błyskawiczne reagowanie na zmiany i zagrożenia czyhające na użytkowników, pozwalają na minimalizowanie zagrożeń.

Firma dba o również o komfort użytkowników w zakresie obsługi domen i hostingu. Wraz z wyborem usług IONIC.pl otrzymujemy gwarancję dostępności na poziomie 99,8 procent czasu w skali roku.

Ponadto do naszej dyspozycji zostają oddane zaawansowane narzędzia, która ułatwiają zarządzanie stronami WWW. Wśród nich warto wymienić choćby autoinstalator najpopularniejszych CMS, takich jak m.in. Joomla, czy WordPress, ale też panel DirectAdmin w polskiej wersji językowej, regularnie wykonywany backup danych i całodobowy monitoring wszystkich usług świadczonych i zarządzanych przez IONIC.pl.

Najwyższa jakość usług jest gwarantowana przez wykorzystywanie najnowocześniejszych, a jednocześnie sprawdzonych i efektywnych rozwiązań technicznych, takich firm jak Dell, HP, Cisco, Dasan Networks, czy APC. Ponadto IONIC.pl może pochwalić się liczbą ponad 500 serwerów fizycznych, dostępem do największych punktów wymiany ruch...

Cena za rok: 60.00 zł

Data: January 23, 2015

Tagi: ,,

Odsłon: 1912

Liczba recenzji: Brak

    Ten produkt nie ma opinię jeszcze. Napisz pierwszą recenzję, kliknij tutaj