Ocena użytkowników:

Nasza ocena:

AZ.pl jest pionierem, współtwórcą rynku domen w Polsce. Działamy z sukcesem od 1996 roku. Siedzibą naszej spółki jest piękne miasto Szczecin.

Dlaczego AZ.pl?

Celem i misją firmy jest zapewnienie naszym Klientom jak najszerszej oferty domen polskich, globalnych i narodowych z całego świata, w atrakcyjnych, niskich cenach. Oferujemy szereg produktów dopełniających, włącznie z API dla Partnerów, Giełdą Domen, kompleksowymi rozwiązaniami hostingowymi oraz Kreatorami Stron WWW. Zapewniamy innowacyjne i konkurencyjnie cenowo produkty, dostarczając przy tym najwyższą jakość obsługi Klienta. Nasz zespół, złożony z wysokiej klasy specjalistów, pracuje nieprzerwanie nad doskonaleniem oferty naszych produktów.

W 2001 roku jako pierwszy polski Rejestrator, zaoferowaliśmy naszym Klientom autorski, nowoczesny a za razem prosty w obsłudze Panel Klienta. Samodzielne administrowanie domenami stało się przyjemnością i jest możliwe przez 24/7.

Jesteśmy jedynym, liczącym się Rejestratorem domen w Polsce – z wolnymi, dostępnymi w panelu Klienta kodami AuthInfo. Jest to podyktowane naszą troską o bezpieczeństwo Abonenta oraz prawem do swobodnego i nie skrępowanego procedurami wyboru Rejestratora.

W okresie kilkunastu lat, zaufało nam blisko pół miliona klientów. Posiadamy znaczny – ponad 10% udział w rynku domen polskich. Błyskawiczne tempo rozwoju spółki dokumentują raporty kwartalne NASK. Nasz sukces docenił między innymi lider rynku niemieckiego i dwunasty największy Rejestrator domen globalnych na świecie – firma Key-Sytems, dokonując inwestycji i obejmując w czerwcu 2010 roku część udziałów w spółce AZ.pl.

Cena za rok: 218.00 zł

Data: May 29, 2013

Tagi:

Odsłon: 1742

Liczba recenzji: Brak

    Ten produkt nie ma opinię jeszcze. Napisz pierwszą recenzję, kliknij tutaj