Ocena użytkowników:

Nasza ocena:

1&1 Internet AG to czołowy dostawca usług internetowych oferujący szeroki zakres zaawansowanych aplikacji prawie 12 mln klientów, do grona których należą osoby prywatne, przedstawiciele wolnych zawodów i firmy. Ofertę produktów 1&1 uzupełniają atrakcyjne pakiety oprogramowania i sprzętu komputerowego. Wszystkie produkty są obsługiwane są przez centra komputerowe grupy 1&1. Z naszych usług hostingowych korzysta ponad 19 mln posiadaczy domen.

Firma 1&1 jest obecna na rynkach Polski, Niemec, Austrii, Wielkiej Brytanii, Rumunii, Francji, Hiszpanii, Włochy, USA, Kanada i Meksyk

Sprawdzone produkty po przystępnych cenach

Od praktycznych pakietów domenowych poprzez rozwiązania hostingowe z szeregiem funkcji aż po prywatne serwery wirtualne i wydajne serwery dedykowane, firma 1&1 oferuje kompletną paletę usług internetowych dostosowaną do indywidualnych potrzeb, przygotowania merytorycznego i możliwości finansowych. Wszystkie produkty 1&1 są opracowywane z myślą o funkcjonalności i przystępnej cenie. Klienci biznesowi i prywatni przekonają się szybko, że nigdzie nie znajdą produktów podobnej jakości po tak niskiej cenie!

Cena za rok: 146.00 zł

Data: May 22, 2013

Tagi:

Odsłon: 1850

Liczba recenzji: Brak

    Ten produkt nie ma opinię jeszcze. Napisz pierwszą recenzję, kliknij tutaj